POSNET

Firma MIXed.pl oferuje urządzenia fiskalne oraz szeroki wachlarz usług związanych z wdrożeniem systemów wspomagających sprzedaż. Kupując urządzenie możecie Państwo liczyć na profesjonalną i miła obsługę oraz na :
- szkolenie  gratis!
- programowanie gratis!
- fiskalizacja w siedzibie naszej firmy gratis!

* * * *

Kasa Fiskalna MOBILE EU

Kasa fiskalna POSNET mobile urządzenie przenośne dedykowane do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Wzmocniona konstrukcja obudowy, odpowiedni system zasilania i wygodny sposób obsługi sprawiają, że POSNET mobile jest nowoczesnym mobilnym punktem sprzedaży

999,00 zł brutto

dane techniczne

* * * *

Kasa Posnet REVO - 1.950,00 zł brutto

Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.

Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie.To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną.

Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta

dane techniczne

* * * *

Kasa Bingo HS Stand. - 1.105,70 zł brutto

Kasa BINGO HS Plus-    1.414,70 zł brutto

Kasa Bingo HS EJ -        1.463,70 zł brutto


Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie posiada duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący (50mm/s). Unikalny i estetyczny sposób mocowania silikonowej osłony klawiatury chroni kasę przed zalaniem. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze. Na uwagę zasługuje również nowoczesny i śmiały design.

dane techniczne

* * * *

 Kasa Mobile HS EJ - 1.463,70 zł brutto 

 Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i  najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się  w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Kasa Mobile HS  EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i  wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo  prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na  eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do  długotrwałej pracy mobilnej.

Specyfikacja techniczna:

* * * *

Kasa Fiskalna Neo EJ Stan. 2.089,77 zł brutto

Kasa Fiskalna Neo EJ Plus 2.335,77 zł brutto


Kasa Posnet Neo EJ przeznaczona jest do pracy w średnich i dużych sklepach. Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów (Electronic Journal). Kopie paragonów archiwizowane są na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD/SDHC. Kasa Posnet Neo EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej będzie rejestrował sprzedaż moduł fiskalny (gotowa na eurofiskalizację).

 

Specyfikacja techniczna:
Kopia elektroniczna paragonu (karta SD/SDHC) sd
Baza towarowa 7500 PLU/15000 PLU
 

dane techniczne

Pozostałe produkty oferowane przez naszą firmę

 

 


2018 © Tanie kasy fiskalne. Zespół weselny śląsk, Monitoring, Alarmy, InsERT GT,