POSNET

    Kasa FAWAG LITE

    1.230,00 zł brutto

 

Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer. 

dane techniczne

* * * *

Kasa POSNET ERGO - 1.414,00 zł brutto

Suma wszystkich zalet Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

Poszerz swoje możliwości

Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.

* * * *

 

Kasa Posnet REVO - 1.950,00 zł brutto

Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.

Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie.To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną.

Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta

dane techniczne

* * * *

Kasa Bingo HS EJ -        1.463,70 zł brutto


Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie posiada duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący (50mm/s). Unikalny i estetyczny sposób mocowania silikonowej osłony klawiatury chroni kasę przed zalaniem. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze. Na uwagę zasługuje również nowoczesny i śmiały design.

dane techniczne

* * * *

 Kasa Mobile HS EJ - 1.463,70 zł brutto 

 Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i  najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się  w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Kasa Mobile HS  EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i  wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo  prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na  eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do  długotrwałej pracy mobilnej.

Specyfikacja techniczna:

* * * *

Kasa Fiskalna Neo EJ Stan. 2.089,77 zł brutto

Kasa Fiskalna Neo EJ Plus 2.335,77 zł brutto


Kasa Posnet Neo EJ przeznaczona jest do pracy w średnich i dużych sklepach. Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów (Electronic Journal). Kopie paragonów archiwizowane są na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD/SDHC. Kasa Posnet Neo EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej będzie rejestrował sprzedaż moduł fiskalny (gotowa na eurofiskalizację).

 

Specyfikacja techniczna:
Kopia elektroniczna paragonu (karta SD/SDHC) sd
Baza towarowa 7500 PLU/15000 PLU
 

dane techniczne

Pozostałe produkty oferowane przez naszą firmę


2020 © Kasy fiskalne Tarnowskie Góry